پژوهش ها

ویتگنشتاین؛ سیاست و حقوق بشر

مشخصات

کتاب " ویتگنشتاین، سیاست و حقوق بشر" دارای 180صفحه و در سال 1997 توسط رابین هالت نوشته شده است. این کتاب که در بخش نخست آن توضیح مختصری درباره چرایی انتخاب ویتگنشتاین ارائه شده است، دارای بخش هایی با عناوین: زبان خصوصی، قواعد عمومی، خود زبانشناسی، نیروهای عملگرایانه و لیبرال و غیره می باشد.
آیا حقوق بشر معنی دارد؟ این موضوع، در دوران پس از جنگ سرد به مسئله اصلی در جهان و تصویر ما از زندگی اخلاقی تبدیل شده است. اما هولت معتقد است که این موضوع در حال محو شدن است، و این مسئله زنده بودن گفتمان حقوق بشر را نشان می دهد. این کتاب با استفاده از فلسفه ویتگنشتاین، نشان می دهد که موضع لیبرال در مورد حقوق بشر، با حملات کمونیستی و عملگرایانه سرو کار دارد و فهم هر یک را از این موضوع به چالش می کشد. ویتگنشتاین، سیاست و حقوق بشر نشان می دهد که روابط اخلاقی هنوز نمرده اند؛ اما این روابط تحت سلطه اصول جهانی درحال وقوع هستند. 


خرید محصولات دانلودی صرفاً از طریق پرداخت آنلاین امکان پذیر است (امکان دانلود فوری محصول). در صورت عدم امکان پرداخت آنلاین لطفا مبلغ مربوطه را به شماره کارت6219861030436603 به نام عبدالمجید زواری، واریز و از طریق ایمیل irtt.ir@gmail.com مشخصات خود را ارسال فرمایید تا طی 24 ساعت فایل مربوطه برای شما ارسال شود.

قیمت: 20000 ریال
قیمت محصول با تخفیف: 10000 ریال
ویتگنشتاین؛ سیاست و حقوق بشر