پژوهش ها

استراتژی تضاد

مشخصات

عنوان انگلیسی کتاب: The Strategy of Conflict

نویسنده: Thomas C. Schelling

تعداد صفحات: 319

زبان کتاب: انگلیسی

نوع محصول: دانلودی

 

اندیشکده روابط بین الملل: این کتاب که در سال 1981 به چاپ رسیده است، توسط توماس شلینگ به نگارش درآمده است. توماس شلینگ (1921-2016) اقتصاددان امریکایی و استاد سیاست خارجی، امنیت ملی، استراتژی هسته ای و کنترل سلاح بود که در دانشگاه هایی نظیر مدرسه سیاست عمومی، دانشگاه مریلند و کالج پارک تدریس کرده است. او در سال 2005 برنده جایزه یادبود نوبل در علوم اقتصادی برای "افزایش آگاهی ما درباب تضاد و همکاری از طریق نظریه بازی" شده است.

درواقع کتاب مذکور مجموعه ای از مقالات مربوط به نظریه بازی می باشد. این کتاب با مناطقی سروکار دارد که دارای پیشرفت حداقلی هستند؛ مناطقی که در آنها منافع مشترک و درگیری هایی میان کشورهای همسایه وجود دارد. این کتاب به موضوعاتی از قبیل مذاکره، جنگ و تهدید به جنگ، سلاح های هسته ای، بازدارندگی جنایی، اخاذی و غیره می پردازد. همچنین مطالبی را درباره استراتژی ترور و نهادهای باستانی گروگان گیری مطرح می کند.

خرید محصولات دانلودی صرفاً از طریق پرداخت آنلاین امکان پذیر است (امکان دانلود فوری محصول). در صورت عدم امکان پرداخت آنلاین لطفاً مبلغ مربوطه را به شماره کارت 6219864030436603 به نام عبدالمجید زواری، واریز و از طریق ایمیل irtt.ir@gmail.com مشخصات خود را ارسال فرمایید تا طی 24 ساعت فایل مربوطه برای شما ارسال شود.

قیمت: 20000 ریال
قیمت محصول با تخفیف: 10000 ریال
استراتژی تضاد