پژوهش ها

دولت ها، ایدئولوژی ها و انقلاب های اجتماعی

مشخصات

عنوان انگلیسی کتاب: States, Ideologies, and Social Revolutions

نویسنده: میثاق پارسا

تعداد صفحات: 338

زبان کتاب: انگلیسی

نوع محصول: دانلودی

کتاب "دولت ها، ایدئولوژیها و انقلاب های اجتماعی" نوشته میثاق پارسا در سال 2004 توسط انتشارات دانشگاه کمبریج منتشر شده است. این کتاب دارای 338 صفحه و بخش های مختلفی از جمله نظریه و زمینه ساختاری، جنبش و فعالیت های جمعی می باشد، و آخر کتاب نیز به جمع بندی و نتیجه گیری می پردازد. در واقع این کتاب یک تحلیل تطبیقی درباره شرایط ایران، نیجریه و فیلیپین است.

بین سال های 1979 و 1986 ایران، نیجریه و فیلیپین شاهد تحولات سیاسی  و اجتماعی زیادی بودند. این کتاب به بررسی شرایط و فرایند هایی می پردازد که منجر به تسریع فرایند انقلاب در این کشورها شد. درواقع کتاب حاضر به منظور بررسی این شرایط از روش تجزیه و تحلیل عمیق تحولات اقتصادی و سیاسی در این کشورها بهره می گیرد. نویسنده کتاب مذکور همچنین به بررسی تاثیر فعالیت های جمعی و ایدئولوژی های حاکم بر گروه های اجتماعی مانند دانش آموزان، روحانیت، کارگران و سرمایه داران می پردازد. بعلاوه کتاب مورد بحث، چارچوب جدیدی را برای فهم علل انقلاب، مکانیزم ها و نتایج آن ارائه می دهد.

 

خرید محصولات دانلودی صرفاً از طریق پرداخت آنلاین امکان پذیر است (امکان دانلود فوری محصول). در صورت عدم امکان پرداخت آنلاین لطفاً مبلغ مربوطه را به شماره کارت 6219864030436603 به نام عبدالمجید زواری، واریز و از طریق ایمیل irtt.ir@gmail.com مشخصات خود را ارسال فرمایید تا طی 24 ساعت فایل مربوطه برای شما ارسال شود.

قیمت: 20000 ریال
قیمت محصول با تخفیف: 10000 ریال
دولت ها، ایدئولوژی ها و انقلاب های اجتماعی