پژوهش ها

ارسال پرسش

خدیجه محمدپور مرزبالی

با سلام و قت بخیر، در سایت شما بخشی به عنوان درخواست همکاری قرار داده شد ولی نوع همکاری، شرایط، در چه موضوعی و ایا حقوقی دارد یا خیر و.... چیزی اشاره نشده است. لطلفا در این مورد توضیح بدهید .

اندیشکده روابط بین الملل

سلام ممنون از تماس شما . صفحه مربوطه تکمیل شد و می توانید از طریق این صفحه زمینه های همکاری با اندیشکده را اعلام بفرمایید. همچنین از طریق ایمیل اندیشکده irtt.ir@gmail.com نیز می توانید رزومه خود را ارسال فرمایید.

نعمت الله کوکبی طاهر

باتقدیم سلامهای صمیمانه وگرم - میخواهم نامه های چندی برایتان دررادیو بین المللی چین ارسال کنم لطف فرمایید ایمیل یاسایت سازمان فضایی چین را در رادیو ثبت کنید زیرا در یکسال گذشته هرگز موفق به ارسال نامه نشده ام همچنین اگر روزانه صدبار بگویند خورشید رادردست راستت وماه رادردست چپت میگذاریم دست از ارسال نامه برای شرکت های هواپیما سازی چین که الان سفارشات بسیارگسترده ای ازکشورهای جهان دریافت کرده اند برنداشته وادامه خواهیم داد انشاالله-چین سرفراز باد

اندیشکده روابط بین الملل

دوست عزیز ضمن سلام و سپاس از تماس شما اندیشکده روابط بین الملل یک مجموعه مطالعاتی مستقل است و هیچ ارتباطی با رادیو بین المللی چین ندارد. جهت ارتباط با این رادیو می توانید به سایت رسمی خودشان مراجعه فرمایید.

Abraham Shadafrough

فرق اندیشکده با بقیه موسسات مطالعاتی در چیست ؟

اندیشکده روابط بین الملل

اندیشکده ها یا کانون های تفکر نوعی از موسسات مطالعاتی هستند که در حوزه های کلانی همچون سیاست گذاری، ایده پردازی، تصمیم سازی و تدوین راهبردهای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، نظامی و ... از سوی دولت ها مورد مشورت قرار می گیرند. این موسسات به عنوان بازوی فکری دولت ها نتایج پژوهش های خود را در قالب توصیه به دولت ها ارایه می دهند.