درباره ما

موسسه ای مطالعاتی است که از سال 1385، با هدف تحقق آرمان های ایران دانش بنیان در افق چشم انداز 1404، فعالیت خود را آغاز کرد. از سال 1390 با گسترش دامنه فعالیت های مجموعه، این موسسه رسما تحت عنوان “موسسه احیاء صنایع نرم آینده” (شماره: 27628) در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است. این موسسه در حوزه های مختلف علوم انسانی و آینده پژوهی فعالیت می کند.

اندیشکده روابط بین الملل یک پژوهشکده مجازی است که در راستای تحقق ایران دانش بنیان، توسط سید عبدالمجید زواری _دانش آموخته روابط بین الملل _ در سال 1385 پایه گذاری شد. به لحاظ سازمانی اندیشکده از هفت دپارتمان فعال تشکیل شده است که زمینه آینده پژوهی، حقوق بین الملل، سازمان های بین المللی، مطالعات زنان، و مطالعات منطقه ای، اقتصاد بین الملل و پرونده های ویژه به فعالیت می پردازند.

اندیشکده روابط بین‌الملل، ارتقای علمی دانشجویان، کارشناسان و دیگر علاقه‌مندان این حوزه را وظیفه‌ی خود می‌داند و با فعالیت‌های مختلف از جمله ایجاد شبکه گسترده ای از نخبگان و مسئولان سازمان ها و نهادهای مربوطه، فرصت های بی بدیلی را جهت بهره مندی پژوهشگران جوان از تجربیات پیشکسوتان و اساتید این حوزه ها و همچنین تزریق شور و شوق و خلاقیت جوانی برای نهادهای ذیربط فراهم کرده است .

درباره ما