همایش "تاثیر جنسیت در خط مشی سیاسی غرب" - اندیشکده بین الملل

همایش “تاثیر جنسیت در خط مشی سیاسی غرب”

Admin اردیبهشت 17, 1387
Download PDF

فرهنگسرای ملل با همکاری اندیشکده روابط بین الملل برگزار می کند

همایش “تاثیر جنسیت  در خط مشی سیاسی غرب”

فرهنگسرای ملل با همکاری اندیشکده روابط بین الملل اقدام به برگزاری همایش علمی آموزشی با عنوان  “تاثیر جنسیت در خط مشی سیاسی غرب” نموده است.

این کارگاه از سری کارگاه های غرب شناسی است که به همت فرهنگسرای ملل و با همکاری اندیشکده روابط بین الملل از ابتدای سال جاری برگزار  شده  و قصد دارد ابعاد مختلف سیاسی, فرهنگی و اقتصادی  کشورهای غربی را از منظری نو مورد بررسی قرار دهد. موضوع همایش اخیر “تاثیر جنسیت در خط مشی سیاسی غرب” است که ضمن اشاره به افزایش علاقه مندی زنان جهت حضور در سطوح بالای حکومتی کشورهای غربی, علل و تاثیر این حضور تاریخی را در عرصه سیاسی این کشورها به ویژه در زمینه صلح مورد بررسی قرار می دهد.

این همایش در تاریخ چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه 87, ساعت 17 الی 18:30 و در محل فرهنگسرای ملل واقع در پارک قیطریه برگزار خواهد شد.

شایان یادآوری است این همایش به صورت رایگان برگزار خواهد شد و حضور در آن برای کلیه علاقه مندان و پژوهشگران آزاد خواهد بود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو جا می توانند با شماره های 22204453 و 22212392 و یا با سایت اندیشکده روابط بین الملل www.irtt.ir تماس بگیرند.

 0
اشتراک گذاری
Admin

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موارد اخیراً مشاهده شده

بستن

هیچ پستی بازدید نشده است.

بازدید اخیر